404 VIEME PRVÍ: Vilo Rozboril má nahradiť Oprah Winfrey « Moral&Banal

VIEME PRVÍ: Vilo Rozboril má nahradiť Oprah Winfrey

LOS ANGELES, (MoBA) Hviezda najznámejšej moderátorky Oprah Winfrey pomaly hasne. Producentom a vysielateľom to spôsobuje vrásky a už dlhšiu dobu za ňu hľadajú náhradu.
Dobre informovaný zdroj priamo v L.A. pre M&B uviedol, že kríza sa blíži k svojmu záveru. „Problém s Oprah je, že svoju šou robí už príliš dlho. Druhým problémom je, že do nej nedáva srdce a záleží jej len a len na peniazoch. Osudy ľudí sú už na druhej koľaji“, uviedol zdroj blízky problematike.
 
Na tajných schôdzkach amerických vysielateľov sa však čoraz častejšie šepká nové meno: Viliam Rozboril zo Slovenska. Má to však háčik. Pánovi Rozborilovi nejde o peniaze a americkí kapitalisti odišli s dlhým nosom. Svoje/Naše Modré z neba im odmietol predať s tým, že „tu nejde o peniaze, ale o osudy ťažko skúšaných ľudí“.
 
Americkí kapitalisti možno konečne našli riešenie. Pán Rozboril má dlhodobý kontrakt v TV Markíza, ktorá je súčasťou skupiny CME. V ňom nemalý podiel drží koncern Time Warner. CME sa nevydarila kľúčová akvizícia v Poľsku, a tak je momentálne zaujímavá len pre svojho rumunského šéfa. Analytikom tak nedali spávať dôvody, prečo Time Warner neustále posilňuje pozície v tejto čudesnej skupine. Práve Vilo Rozboril by mohol byť odpoveďou. Vyzerá to, že podľahol nátlaku a bude nakoniec pomáhať aj úbohým ľuďom v zámorí. Momentálne sa údajne zúčastňuje špeciálneho rýchlokurzu anglického jazyka v Dubaji. To vysvetľuje jeho permanentné tmavé sfarbenie, ktoré je výhodné aj podľa amerických producentov.
 

Vilo a Oprah

Vilo posiela Oprah Modré z neba


 
Nám ostáva len držať mu palce a veriť, že Heaven’s Blue bude Markíza vysielať aspoň s titulkami.

-gd-

pošli na vybrali.sme.sk

čítajte viac v rubrike kultúra

Prečo odchádza Jopo na Kubu?

BRATISLAVA, (MoBa) Toto skutočne nikto nepredpokladal. Známy ex-moderátor a úspešný podnikateľ Jozef Jopo Poláček odchádza na Kubu.…

Čo si o kvótach na slovenskú hudbu myslia osobnosti?

BRATISLAVA, (MoBa) Známych osobností sme sa spýtali, ako hodnotia nový zákon, ktorý určí percento slovenskej hudby v slovenských rádiách.…

Kastelán z Krásnej Hôrky sa sťahuje do hausbótu!

BRATISLAVA, (MoBa) Nedávne nešťastie na hrade Krásna Hôrka pohlo emóciami väčšiny národa.…