404 Slovenská štafeta vážne ohrozuje dominanciu Jamajky « Moral&Banal

Slovenská štafeta vážne ohrozuje dominanciu Jamajky

BRATISLAVA, (MoBA) Správa o štafetovom štrajku slovenských učiteľov poriadne vystrašila svetových rekordérov z Jamajky. Podľa posledných informácií im Usain Bolt vyjadril obdiv, no tiež skonštatoval, že má vážne obavy z rýchlosti, akou sa môže štrajk skončiť. „Nebolo mi všetko jedno, keď som zistil, ako kvalitne sú pripravení – počul som, že rýchlostne sa im nevyrovná nikto ani v behu na dlhé trate. Takých univerzálnych bojovníkov som ešte nestretol,“ dodal Usain a zvýšil si tréningové dávky o celých 150%. To mu však nemusí stačiť, pretože tréning je jedna vec, no výsledky sú o inom. Správy o výkonnosti Slovákov sa rôznia a ich medziročné zlepšenie sa uvádza od 0, cez 5, niekedy 7,5 a tie najodvážnejšie odhady hovoria až o 10% zlepšení. To môže vo výsledku na jednom úseku urobiť takmer 10 metrov.

Slovenskí reprezentanti teraz v napätí očakávajú, ako dopadne zimná príprava pod vedením trénera Roberta Fica. Bohužiaľ sa nám nepodarilo zistiť, aké zbrane má proti zatiaľ neprekonaným Jamajčanom prichystané naše najväčšie želiezko v ohni Pavel Ondek. „Nehnevajte sa, ale potrebujem sa koncentrovať. Som dosť vyčerpaný, tréner nám dáva poriadne zabrať, musím ísť na pravidelnú masáž,“ povedal a zmizol v útrobách tréningovej haly na Námestí slobody. Zlé jazyky však vravia, že Ondek by mohol byť v budúcnosti pozitívne testovaný na koňak.

pošli na vybrali.sme.sk

čítajte viac v rubrike šport

Škandál v Lige Majstrov: tajní agenti priamo na ihrisku!

LAUSANNE, BRATISLAVA (MoBa) Vo vzduchu visí nový škandál. O plánoch UEFA so štyridsiatimištyrmi (44) rozhodcami na každý zápas sme už informovali skôr.…

Róbert Fico postaví národný futbalový štadión!

BRATISLAVA, (MoBa) Dočkali sme sa! Po rokoch trápenia má ubolený slovenský futbalový fanúšik nádej na lepšie časy.…

Slovan do KHL aj s Golonkom

BRATISLAVA, (MoBa) Bratislavský Slovan by mal od budúcej sezóny hrávať v prestížnej KHL.…