404 Na trhu sa objavilo falošné Piano z Poľska « Moral&Banal

Na trhu sa objavilo falošné Piano z Poľska

NOWY TARG, STARÁ ĽUBOVŇA, (MoBa) Poľskí šmelinári sa nezastavia naozaj pred ničím. Len deň po oznámení vstupu slovenského systému spoplatnenia webu PIANO na poľský trh sa objavili prvé napodobeniny.

 

Dôveryhodný zdroj uviedol, že obchody a trhoviská v poľsko-slovenskom pohraničí sú zaplavené výhodnými baleniami systému KLAWIERZ.

 

Systém neponúka žiadne funkcie, no je oveľa lacnejší, ako slovenské PIANO. Podľa údajov na etikete, nefunguje rovnako v Poľsku, ako na Slovensku. Bezpečnostný expert varuje, že inštaláciou systému KLAWIERZ zákazník získa peknú zbierku vírusov a toxínov. Či systém obsahuje aj soľ sa nám zatiaľ nepodarilo zistiť.

 

Oslovení zákazníci na oboch stranách hranice sú však napriek tomu spokojní.

 

„Načo by som platil viac, keď je KLAWIERZ oveľa lacnejší. Namiesto jedného PIANA si kúpim päť KLAWIERZOV do zásoby a ešte mi zostane na vajcia a fajnú kuracinku“, uviedol v Nowom Targu turista zo Slovenska.

 

KLAWIERZ podľa servera motejlek.com zaujal aj v Českej republike, hoci tam systém PIANO zavedený nie je. Ťahákom je jeho nízka cena.

Správu v prípade nových zistení aktualizujeme.

 

-vp-

 

Ak sa Vám článok páčil, podporte ho na vybrali.sme.sk, Facebooku alebo inej sociálnej sieti. Dobré sa síce šíri samo, ale dá sa tomu aj pomôcť. Ďakujeme! 

pošli na vybrali.sme.sk

čítajte viac v rubrike zo sveta

Konečne: Stop diskriminácii v jedálnych lístkoch

VIEDEŇ, BRATISLAVA (MoBa) Kampaň Rakúskej reštauračnej asociácie obchodnej komory (RRAOK) proti rasizmu na jedálnom lístku naberá na obrátkach.…

Vieme prví: Kam pôjde Radičová?

BRATISLAVA, (MoBa) Od pádu vlády uplynulo niekoľko mesiacov a médiá už dávnejšie začali špekulovať, ktorým smerom sa uberie kariéra Ivety Radičovej.…

Prielom v kauze cestárska soľ!

VARŠAVA, (MoBa) Vyšetrovanie v kauze cestárska soľ naberá na obrátkach. Okrem priamych vinníkov celej aféry, kde hlavní podozriví predávali posypovú cestársku soľ ako jedlú a zarobili tak mnoho miliónov zlotých, prišlo aj na ďalšie závažné obvinenia.…