404 Kauza Bezák: Slováci zhrešili, príde spravodlivý trest « Moral&Banal

Kauza Bezák: Slováci zhrešili, príde spravodlivý trest

VATIKÁN, PIEŠŤANY, PREŠOV (MoBa) Pápeža rozhnevala reakcia slovenských veriacich na odvolanie arcibiskupa Bezáka. Slovensku hrozí už druhé peklo v poradí: 40 stupňové teploty vystrieda pripravovaný Rytmusov dokument „Obraz doby“.

 

Slovenskí katolíci majú hlavy v smútku. Ich neposlušnosť opakovane uvrhla celú krajinu do nešťastia. V týchto dňoch prenikla na verejnosť správa, že známy piešťanský rapper Rytmus nakrúca svoj vlastný portrét.

 

Ako vysvitlo, Patrika Vrbovského od útleho detstva netrápil len nezáujem milionárov a ich čajok o jeho osobu, ale bol odstrkovaný aj filmovými dokumentaristami. Preto sa rozhodol vyrobiť vlastný dokumentárny film o tom, ako sa mu darí, kde všade má kerky a ako sa mu darí. Vzorom sa mu stal dokument zo zákulisia skupiny I.M.T. Smile a jej frontmana Ivana T. z Prešova. Svieže dielko vzniklo v roku 2005 a volalo sa Letmý pohľad. Medzi fanúšikmi sa rozšíril hlavne jeho neoficiálny názov Ivan T.: Aha, takýto som chuj.

 

 

V kuloároch je Patrikov počin spájaný so stanoviskom Vatikánu ukázať Slovensku, čo je skutočné peklo. Patrikov vzťah k Bohu je známy už z minulosti, keď v jednom zo servilných rozhovorov pre isté mienkotvorné médium vyhlásil o Ježišovi: „Viem, že bol a bol to čávo.“.

 

 

Stanovisko Ježiša k celej situácii sa nám nepodarilo získať. Existuje predpoklad, že ho zamestnáva údržba mlynov, ktoré v súčasnosti melú pomaly. Je viac než isté, že len čo sa mu podarí drobnú technickú poruchu odstrániť, dá celému svetu vedieť svoj pohľad na vec.

 

-jk-

pošli na vybrali.sme.sk

čítajte viac v rubrike kultúra

VIEME PRVÍ: Vilo Rozboril má nahradiť Oprah Winfrey

LOS ANGELES, (MoBA) Hviezda najznámejšej moderátorky Oprah Winfrey pomaly hasne. Producentom a vysielateľom to spôsobuje vrásky a už dlhšiu dobu za ňu hľadajú náhradu.…

Tomáš Janovic sa pravdepodobne zbil sám

BRATISLAVA (MoBa) V stredu, 18. apríla došlo k poľutovaniahodnej udalosti. Na tele spisovateľa Tomáša Janovica a jeho manželky sa objavili poranenia.…

Prečo odchádza Jopo na Kubu?

BRATISLAVA, (MoBa) Toto skutočne nikto nepredpokladal. Známy ex-moderátor a úspešný podnikateľ Jozef Jopo Poláček odchádza na Kubu.…