404 Kauza Bezák: Slováci zhrešili, príde spravodlivý trest « Moral&Banal

Kauza Bezák: Slováci zhrešili, príde spravodlivý trest

VATIKÁN, PIEŠŤANY, PREŠOV (MoBa) Pápeža rozhnevala reakcia slovenských veriacich na odvolanie arcibiskupa Bezáka. Slovensku hrozí už druhé peklo v poradí: 40 stupňové teploty vystrieda pripravovaný Rytmusov dokument „Obraz doby“.

 

Slovenskí katolíci majú hlavy v smútku. Ich neposlušnosť opakovane uvrhla celú krajinu do nešťastia. V týchto dňoch prenikla na verejnosť správa, že známy piešťanský rapper Rytmus nakrúca svoj vlastný portrét.

 

Ako vysvitlo, Patrika Vrbovského od útleho detstva netrápil len nezáujem milionárov a ich čajok o jeho osobu, ale bol odstrkovaný aj filmovými dokumentaristami. Preto sa rozhodol vyrobiť vlastný dokumentárny film o tom, ako sa mu darí, kde všade má kerky a ako sa mu darí. Vzorom sa mu stal dokument zo zákulisia skupiny I.M.T. Smile a jej frontmana Ivana T. z Prešova. Svieže dielko vzniklo v roku 2005 a volalo sa Letmý pohľad. Medzi fanúšikmi sa rozšíril hlavne jeho neoficiálny názov Ivan T.: Aha, takýto som chuj.

 

 

V kuloároch je Patrikov počin spájaný so stanoviskom Vatikánu ukázať Slovensku, čo je skutočné peklo. Patrikov vzťah k Bohu je známy už z minulosti, keď v jednom zo servilných rozhovorov pre isté mienkotvorné médium vyhlásil o Ježišovi: „Viem, že bol a bol to čávo.“.

 

 

Stanovisko Ježiša k celej situácii sa nám nepodarilo získať. Existuje predpoklad, že ho zamestnáva údržba mlynov, ktoré v súčasnosti melú pomaly. Je viac než isté, že len čo sa mu podarí drobnú technickú poruchu odstrániť, dá celému svetu vedieť svoj pohľad na vec.

 

-jk-

pošli na vybrali.sme.sk

čítajte viac v rubrike kultúra

Gabika Drobová možno našla svoj bod G

BRATISLAVA, (MoBa) Gabika Drobová možno objavila svoj bod G. Náš fotograf ju totiž zachytil na bujarej párty, kde sa ocitla po boku slávneho futbalistu Didiera Drogbu.…

Prečo odchádza Jopo na Kubu?

BRATISLAVA, (MoBa) Toto skutočne nikto nepredpokladal. Známy ex-moderátor a úspešný podnikateľ Jozef Jopo Poláček odchádza na Kubu.…

POZVÁNKA: Nájdite sa už 1. apríla

BRATISLAVA (TS) Tentokrát nielen psy a mačky, ale aj voličmi opustené politické strany a politici dostanú opäť šancu v Horskom parku v nedeľu 1.…