404 Ľudia z Gorily mieria na lukratívne fleky! « Moral&Banal

Ľudia z Gorily mieria na lukratívne fleky!

BRATISLAVA, (MoBa) Aktérom kauzy Gorila sa naozaj darí. Ich schopnosti si všimol celý svet a strhla sa bitka, kto ich potenciál využije naplno.

 

Nominácia Anny Bubeníkovej do komisie na predaj gréckeho štátneho majetku je skvelou správou, ale zďaleka nie je jediná.

 

Veľký záujem je aj o ex-premiéra Mikuláša Dzurindu. Dlho sa šuškalo, že sa uplatní v nejakej európskej inštitúcii, jeho nový džob ale predčil všetky očakávania. Jeho talent si všimli na jednom z najväčších svetových letísk Heathrow a bude mať na starosti odchody všetkých lietadiel.

„Jeho schopnosť odhadnúť, kedy odísť je výnimočná. Pre našu organizáciu bude veľkým prínosom“, povedal hovorca letiska.

 

Gabriel Palacka mieri do spoločnosti Apple. Bude spolupracovať na novom prototype televízora, kde sa dá naraz pozerať viac programov súčasne na celom displeji. “Je len jediný človek, ktorý dokáže veci vidieť alternatívne, podľa toho, aké je pozadie. Takýto patent by mohol navždy zmeniť pohľad na televíziu, ako takú. Od jeho akvizície si sľubujeme veľa. Nová televízia sa bude volať iPal.”, uviedol šéfdizajnér Apple, Jon Ivy.

 

Daniel Lipšic údajne podpísal zmluvu a čoskoro sa objaví v roli inšpektora Cluseaua v novom remaku klasiky Ružový partner.

 

Bokom nezostal ani Béla Bugár. Je známe, že skala v Niagarských vodopádoch podlieha skaze. Podľa neoficiálnych zdrojov z UNESCO by ju mal nahradiť práve populárny politik. „Voda vo vodopádoch nie je úplne čistá a skala to naozaj schytáva. Pán Bugár je skvelou náhradou, pretože do akejkoľvek sračky sa namočil, vždy zostal na svojom mieste bez škrabanca“.

 

Jirko Malchárek mieri do Spojených Arabských Emirátov. Emír, ktorý vlastní najväčší hippodrom na blízkom východe ho chce angažovať za naozaj kráľovský plat. „Naše stajne, plné arabských plnokrvníkov, sú naozaj vychýrené. Problém je, že naše kobyly majú nedostatok samcov. Pán Malchárek sa ako biely kôň naozaj osvedčil a stráviť dôchodok ako plemenný žrebec je bežná prax“, dodal emírov tlačový tajomník.

 

Robert Fico má tiež o kariéru postarané. V istej atlantskej sódovkárni by mal v blízkej budúcnosti obsadiť post vrchného ochutnávača.

 

Najväčšia bitka je samozrejme o Sláva Haščáka. O jeho služby sa ruvú pornomagnát Rocco Sifredi, dosluhujúci šéf Cosa Nostry (97), ktorého meno nepoznáme, ako aj svetová šachová federácia, hľadajúca vrchného stratéga. „Taký mozog sa rodí raz za milénium. Roztrhal by ma ako sviňa cvičky“, uviedol veľmajster Gari Kasparov.

 

Isto vás zaujíma, čo bude s Tomom Nicholsonom. Na toho sa našťastie tiež nezabudlo. Hoci ho pôvodne chceli angažovať ako krotiteľa v cirkuse Aleš, nakoniec bude v známej českej konzervárni testovať kvalitu hrachu hádzaním na stenu.

 

-tn-

Aktualizácia: Hoci sme boli presvedčení, že treba zachovať revolučnú rétoriku, opravili sme Gorili na Gorily, aby to serióznemu čitateľovi oči nekľalo.

 

Ak máte informácie, kam majú namierené ostatní aktéri bájneho spisu, napíšte ich prosím do diskusie. Článok budeme aktualizovať. A samozrejme, ak je podľa vás článok dôležitý, podporte ho na svojich obľúbených sociálnych sieťach. Ďakujeme.

pošli na vybrali.sme.sk

čítajte viac v rubrike z domova

Galko to s priamou demokraciou myslí vážne!

BRATISLAVA, (MoBa) Exminister obrany to s priamou demokraciou myslí vážne. Počas plodnej debaty na nemenovanej sociálnej sieti sa verejne prihlásil hneď k niekoľkým bodom novovzniknuvšej Ústavy, ktorú napísali internety.…

Úspech aktivistov: Centrum Letanoviec zostane stáť

LETANOVCE, (MoBa) Po rokoch neúspechov a prehier sa na pamiatkarov a aktivistov konečne usmialo šťastie.…

Imunitu vezmú poslancom a vrátia občanom

Sústredený tlak a vytrvalosť. Piatkový anti-gorilí protest v Bratislave prinútil zodpovedných činiteľov konať.…