404 BILLA expanduje, chystá prevádzku v Dóme sv. Martina « Moral&Banal

BILLA expanduje, chystá prevádzku v Dóme sv. Martina

BRATISLAVA, (MoBa) Expanzia maloobchodného reťazca BILLA v Bratislava naberá skutočne vysoké obrátky. Za ostatný rok a pol BILLA k prevádzke v Tatracentre otvorila nové obchody na Námestí SNP, Jesenského, OC Eurovea, Mamute a Alžbetke. Tento týždeň pribudlo niečo špeciálne. Prevádzka v jednom z najluxusnejších hotelov a vlajkovej lodi mesta, v Carltone.

 

Ľuďom neznalým dopytu sa tento krok môže zdať čudný, my sme sa preto vybrali zisťovať reakcie priamo na miesto.

 

Náhodná okoloidúca, pani Alžbeta (58) sa pohoršovala: „Kto to kedy videl? Aj za komunistov okolo Kartónu labzovali elegantní veksláci a štramáci, teraz tam budú chodiť bezďáci kupovať čučo, to svet nevidel toto!“

 

Názor hostí hotela bol však úplne odlišný. „Je to výborné. Konečne nemusím lačno pozerať do minibaru a môžem si ísť v papučiach kúpiť štvrťlitrovú ploskačku, ktorá stojí menej ako poldeci tu v hoteli“, pochvaľoval si škótsky developer, Matthew McSaving.

 

„Fantastický nápad! Vôňa hnilej zeleniny, ktorá sa vďaka klimatizácii šíri zo supermarketu po celom hoteli, mi pripomína domov. Takto vonia Pireus, keď štrajkujú smetiari“, potešil sa pán Stratis Krachos z Grécka, ktorý do Bratislavy prišiel hľadať investorov na svoju tlačiareň cenných papierov v Delfách.

 

O komentár sme požiadali aj šéfa expanzie skupiny REWE, kam patrí aj Billa, Guenthera Keingottinsmicha:

 

„Je to súčasť našej obchodnej stratégie, dostať sa čo najbližšie k ľuďom.“

 

Budú aj ďalšie prevádzky v centre Bratislavy?

 

„Samozrejme, najbližšie otvárame BILLU v krypte Dómu sv. Martina. Správca budovy síce nechce, aby bola otvorená v nedeľu, ale verím, že sa nejako dohodneme.“ (smiech)

 

A čo dlhodobé plány?

 

„Mojim snom je, aby bolo celé centrum Bratislavy jedna veľká BILLA“

 

Nevieme sa dočkať.

 

-mj-

 

Ak sa Vám článok páčil, podporte ho na vybrali.sme.sk, Facebooku alebo inej sociálnej sieti. Dobré sa síce šíri samo, ale dá sa tomu aj pomôcť. Ďakujeme! :)

pošli na vybrali.sme.sk

čítajte viac v rubrike z domova

SPECIAL EDITION: Príčina opozičných nedorozumení odhalená!

BRATISLAVA, TEL AVIV, MALECON (MoBa) V stredu popoludní sa prvý pokus o spoločnú opozičnú akciu v tomto volebnom skončil fiaskom.…

OSTRÉ: Ohradenie

Európa vrávorá na pokraji krachu. Investície do inzercie sa drasticky scvrkávajú, budúcnosť je neistá, šancu prežiť majú len najsilnejšie médiá.

 

Pisálkovia z denníka …

Fico vidí budúcnosť v slobodomurároch

BRATISLAVA, (MoBa) Najlepší slobodomurárski majstri vyrastajú na Strednej odbornej škole (SOŠ) v Zlatých Moravciach.…